Re: Snem v Nitre
Vážený pán Bokor,
nebolo mojim úmyslom akýmkožvek spôsobom znevážiť vystúpenie pána Dr. Tatára na sneme agropodnikatežov v Nitre, tak ako ani jeho záslužnú prácu pre súkromne hospodáriacich rožníkov, ktorú si osobne vežmi vážim. Ak sa vás však dotkol spôsob, akým som podža Vašich riadkov na jeho vystúpenie reagoval, prijmite prosím Vy, ako aj pán Dr.Tatár moje úprimné ospravedlnenie.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
|