Téma: Snem v Nitre
View Single Post
Starý 17-02-2003, 07:12   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Snem v Nitre



Vážený pán Bokor,

nebolo mojim úmyslom akýmkožvek spôsobom znevážiť vystúpenie pána Dr. Tatára na sneme agropodnikatežov v Nitre, tak ako ani jeho záslužnú prácu pre súkromne hospodáriacich rožníkov, ktorú si osobne vežmi vážim. Ak sa vás však dotkol spôsob, akým som podža Vašich riadkov na jeho vystúpenie reagoval, prijmite prosím Vy, ako aj pán Dr.Tatár moje úprimné ospravedlnenie.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním