Téma: Snem v Nitre
View Single Post
Starý 11-02-2003, 12:13   #1
František Bokor
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Snem v Nitre

Vážený pán minister!
Ako účastník snemu agropodnikatežov a vlastníkov pôdy dňa 7. februára v Nitre som bol vežmi príjemne prekvapený Vašou účasťou. Túto skutočnosť však znepríjemnila jedna "maličkosť" a síce spôsob, akým Ste reagovali na príspevok pána Tatára. Dr. Tatár pre súkromne hospodáriacich rožníkov niečo znamená, a jeho doterajšia práca pre nás je viac ako práca celej koalície dohromady aj s ostatnými stranami. To, že Ste sa počas jeho príspevku celý čas bavili, nás dosť prekvapilo. Toto stanovisko Vám píšem za viacerých členov združenia, ktorý považovali Váš postoj za nevhodný.
Rád by som sa mýlil...
  Odpovedať s citovaním