Téma
:
Kríza v odbyte ošípaných
View Single Post
19-12-2002, 03:43
#
6
Marcel Lorincz
Príspevky: n/a
Re: Kríza v odbyte ošípaných
Plne suhlasim. Aj som to navrhol panu ministrovi.
Marcel Lorincz