View Single Post
Starý 16-12-2002, 13:15   #1
Kol.PD Mengusovce
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Veselé Vianoce

Vážený a milý pán minister požnohospodárstva.
Prajeme Vám príjemné a veselé prežitie Vianoc.
Blahoželáme k úspechu,ktorý ste dosiahli v Kodani.
Verili sme Vám a Vy ste nás nesklamali,dúfame,že to bude tak aj naďalej.
Vežmi netrpezlivo sme očakávali výsledok rokovania z EÚ,čo sa týkalo požnohospodárstva,nakožko hospodárime vo vežmi ťažkých prírodných podmienkách / V.Tatry/.

Radi Vás u nás privítame.

V novom roku sa ozveme.
  Odpovedať s citovaním