Re: Zákon o slobodnom prístupe k informáciám
Vážený pan minister,
my všetci, teda nielen ja, ale aj kolegovia zo Slovenského rozhlasu Vám ďakujeme za odpoveď. Verím, že chápete, že Slovenský rozhlas narába s hovoreným slovom, a že pre nás je písaná odpoveď na akékožvek otázky nepoužitežná. Verím, že naša spolupráca bude naďalej seriózna a objektívna.
S pozdravom
Soňa Ludvighová
Slovenský rozhlas.
|