Citát:
|
Pôvodne zaslal Jaroslav Hlavaty
Kto my urobí rozbor pôdy som zo Šurian? Ďakujem! Hlavatý
PS.Chloroza broskýň,už som skúšal  issolvine,Harmavit,Ferovit,Slepačí trus s vodnou zálievkou .Výsledok velmi slabý.Podpníky sú broskyňový semenáč/Ostratice/
|
neviem kto robi v okoli rozbory pod, skuste sa popytat miestnych druzstevnikov (mam na mysli Kandaras), kto robi im, a mozno to ucia deti na miestnej skole PTS (Na kopci)

chlorozu vam moze sposobovat malo pristupneho vapnika, vyskusajte listove hnojivo obohatene o iony vapnika (mam dobre skusenosti s LAMAG Ca)
s pozdravom
stiffel