Téma: Rozbor pôdy
View Single Post
Starý 14-06-2006, 06:01   #2
stiffel
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Počiatočné Re: Rozbor pôdy

Citát:
Pôvodne zaslal Jaroslav Hlavaty
Kto my urobí rozbor pôdy som zo Šurian? Ďakujem! Hlavatý
PS.Chloroza broskýň,už som skúšalissolvine,Harmavit,Ferovit,Slepačí trus s vodnou zálievkou .Výsledok velmi slabý.Podpníky sú broskyňový semenáč/Ostratice/
neviem kto robi v okoli rozbory pod, skuste sa popytat miestnych druzstevnikov (mam na mysli Kandaras), kto robi im, a mozno to ucia deti na miestnej skole PTS (Na kopci)
chlorozu vam moze sposobovat malo pristupneho vapnika, vyskusajte listove hnojivo obohatene o iony vapnika (mam dobre skusenosti s LAMAG Ca)
s pozdravom
stiffel
stiffel je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy