AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: popelka1988
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 10-04-2017, 21:08
Reakcie: 1
Zobrazenia: 2,728
Zaslaný popelka1988
Kupa pody

Zdravim. Chcem si zalozit ovocny sad na 5 ha pody. Tuto podu si chcem kupit ale podls vsetkeho mi to zakon nedovoluje. Je nejaka moznost kupit 5 ha pody v extravilane ak nie som SHR registrovany...
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:54.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..