AgroFórum
>
Hľadaj v diskusiách
Výsledky hladania
Prihlasovacie meno
Zapamätať si ma ?
Heslo
Registrácia
FAQ (otázky a odpovede)
Zoznam členov
Kalendár
Hľadaj
Dnešné príspevky
Označ fóra ako prečítané
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo
0.00
sekúnd.
Hľadaj:
Príspevok poslal:
Kristofer
Fórum:
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
19-02-2015, 10:19
Reakcie:
1
Trávy na ornej pôde
Zobrazenia:
4,349
Zaslaný
Kristofer
Trávy na ornej pôde
Mal by som záujem dlhšiu dobu pestovať trávy na ornej pôde - viac ako 5 rokov. Ako to mám deklarovať v žiadosti o priame platby na plochy?: "trávy na ornej pôde", alebo "pôda úhorom"?
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Prejdi na
Nastavenia
Privátne správy
Sledované príspevky
Kto je pripojený
Hľadaj v diskusiách
Domovská stránka fóra
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Fórum potravinovej bezpečnosti
Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Pôdohospodárske fórum
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Rastlinná výroba
Živočíšna výroba
Potravinárstvo
Lesníctvo a poľovníctvo
Európska únia
Stroje, zariadenia a stavby
Ekonomika a manažment
International forum
Iné
Technické problémy, námety, pripomienky
Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je
14:50
.
Kontaktujte nás
-
AgroFórum
-
Archív
-
Choď nahor
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006
Agroinštitút Nitra, š.p.
.