AgroFórum
>
Hľadaj v diskusiách
Výsledky hladania
Prihlasovacie meno
Zapamätať si ma ?
Heslo
Registrácia
FAQ (otázky a odpovede)
Zoznam členov
Kalendár
Hľadaj
Dnešné príspevky
Označ fóra ako prečítané
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo
0.00
sekúnd.
Hľadaj:
Príspevok poslal:
lukass33
Fórum:
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
15-12-2013, 10:50
Reakcie:
1
les
Zobrazenia:
3,294
Zaslaný
lukass33
les
Dobrý den. Chcel by som sa opytat nejake veci ohladne lesa. Mam po otcovi cca 1hektar lesa ktory vsak nijako nevyuzivame ale dan za tento pozemok platime. Chcem sa teda opytat ake pravomoci mam...
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Prejdi na
Nastavenia
Privátne správy
Sledované príspevky
Kto je pripojený
Hľadaj v diskusiách
Domovská stránka fóra
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Fórum potravinovej bezpečnosti
Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Pôdohospodárske fórum
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Rastlinná výroba
Živočíšna výroba
Potravinárstvo
Lesníctvo a poľovníctvo
Európska únia
Stroje, zariadenia a stavby
Ekonomika a manažment
International forum
Iné
Technické problémy, námety, pripomienky
Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je
13:32
.
Kontaktujte nás
-
AgroFórum
-
Archív
-
Choď nahor
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006
Agroinštitút Nitra, š.p.
.