AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: lukass33
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 15-12-2013, 10:50
Reakcie: 1
les
Zobrazenia: 3,294
Zaslaný lukass33
les

Dobrý den. Chcel by som sa opytat nejake veci ohladne lesa. Mam po otcovi cca 1hektar lesa ktory vsak nijako nevyuzivame ale dan za tento pozemok platime. Chcem sa teda opytat ake pravomoci mam...
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:32.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..