AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prístup mladého farmára k pôde - postup (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4972)

juro777 23-03-2020 07:45

Prístup mladého farmára k pôde - postup
 
Viete mi prosím poradiť, ako môžem SPF požiadať o dlhodobý prenájom pôdy, napr. ak je v katastri všetko rozdrobené, tak potrebujem do žiadosti vypísať každú drobnu parcelku, alebo môžem podať žiadosť napr. na 30 ha a keď im vyprší možno o rok o dva zmluva s družstvom tak oni mi to môžu niekde vydať,bol by som veľmi vďačný za akúkoľvek pomoc s postupom žiadosti.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:43.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..