AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   novy zakon o najme 2018 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4742)

auto123 03-12-2017 06:53

novy zakon o najme 2018
 
Dobry den chcel som sa informovat ci musim obnovovat s vlastnikom od maja buduceho roka kazdym rokom najomnu zmluvu i ked ju mam podpisanu na 5 rokov ? Za odpoved vopred dakujem

Odbor komunikácie 1 07-12-2017 11:15

Re: novy zakon o najme 2018
 
Dobrý deň,

nájomná zmluva dohodnutá na určitý čas skončí uplynutím tohto času (a teda ju netreba každoročne obnovovať).


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 04:06.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..