AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Mladý farmár (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4280)

Zuzka007 25-11-2015 16:38

Mladý farmár
 
Dobrý deň,
som živnostníčka /maloobchod veľkoobchod/ takže nepodnikám v poľnohospodárstve. Chcem sa spýtať, že ak mám záujem o program Mladý farmár mám pridať do živnosťi to poľnohopodárstvo, alebo mám byť radšej SHR.
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Zuzka

Odbor komunikácie 1 26-11-2015 08:02

Re: Mladý farmár
 
Dobrý deň,

všetky postupové kroky nájdete na linku:

http://www.mpsr.sk/index.php?navID=262&id=9611

S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
MPRV SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:50.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..