![]() |
Mladý farmár
Dobrý deň,
som živnostníčka /maloobchod veľkoobchod/ takže nepodnikám v poľnohospodárstve. Chcem sa spýtať, že ak mám záujem o program Mladý farmár mám pridať do živnosťi to poľnohopodárstvo, alebo mám byť radšej SHR. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Zuzka |
Re: Mladý farmár
Dobrý deň,
všetky postupové kroky nájdete na linku: http://www.mpsr.sk/index.php?navID=262&id=9611 S pozdravom Odbor komunikácie a marketingu MPRV SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:50. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..