AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Získanie pôdy (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3921)

monia171 26-12-2014 11:30

Získanie pôdy
 
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako by sa dala získať pôda z družstva keď majú podpísanú zmluvu s nájomníkmi ale tú pôdu vôbec nevyužívajú. Bol som sa informovať na družstve o tú pôdu a oni mi odpovedali takto: Do nájmu ti ju nedáme ale hospodáriť na nej môžeš, lebo my chceme dotácie. Tak by som sa chcel informovať prostredníctvom vás, ako by sa dala získať tá pôda. Ďakujem za odpoveď.

Odbor komunikácie 1 05-01-2015 08:29

Re: Získanie pôdy
 
Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:21.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..