AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   dotaz (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3858)

maly Mirko 16-10-2014 20:40

dotaz
 
Dobry,chcem sa opytat.Ak som splnil poziadavky par.140/2014,mam potvrdenie z OU a splnil som vsetky poziadavky,nik sa mi neozval na ponuku a ak prebehne komasacia,budem musiet znova dat ponuku na net a OU?bude nove LV a cisla parciel...dakujem

Odbor komunikácie 1 20-10-2014 10:18

Re: dotaz
 
Dobrý deň,

Pokiaľ ide o nadobudnutie vlastníctva k pozemku v dôsledku realizácie pozemkových úprav, zákon č. 140/2014 Z. z. sa neuplatňuje.
Ak však ide o následný prevod vlastníctva k pozemku, ktorý vznikol v dôsledku realizovaných a už ukončených pozemkových úprav, uplatňuje sa naň z. č. 140/2014 Z. z. v zmysle všetkých jeho ustanovení.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:46.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..