![]() |
dotaz
Dobry,chcem sa opytat.Ak som splnil poziadavky par.140/2014,mam potvrdenie z OU a splnil som vsetky poziadavky,nik sa mi neozval na ponuku a ak prebehne komasacia,budem musiet znova dat ponuku na net a OU?bude nove LV a cisla parciel...dakujem
|
Re: dotaz
Dobrý deň,
Pokiaľ ide o nadobudnutie vlastníctva k pozemku v dôsledku realizácie pozemkových úprav, zákon č. 140/2014 Z. z. sa neuplatňuje. Ak však ide o následný prevod vlastníctva k pozemku, ktorý vznikol v dôsledku realizovaných a už ukončených pozemkových úprav, uplatňuje sa naň z. č. 140/2014 Z. z. v zmysle všetkých jeho ustanovení. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:46. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..