AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   VDJ na ha (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3783)

katarinak 06-08-2014 15:10

VDJ na ha
 
dobry.vie mi niekto poradit ako to bude po novom???Mam na mysli od kolkych ha bude povinna vdj a kolko na ha


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:26.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..