![]() |
Farma
Dobrý deň
Ako to je s tou dotáciou pre mladých farmárov , ? je už určená výzva . ? Nemá niekto záujem o túto pomoc , s okolia BJ ? nešlo by sa spojiť ? miki |
Re: Farma
Dobrý deň,
ďakujeme za Váš príspevok. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 06:13. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..