AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   dvojročná prax (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3611)

fesacik 11-03-2014 11:20

dvojročná prax
 
dobrý den zaujímalo by ma ako mám dokázať dvojročnú prax ktorú potrebujem pri opatrení pre získanie dotácie pre mladého farmára ked som pracoval s ocom ktorý bol svojho času samostatne hospodáriaci rolľník a či stačí od mojho oca česné prehlásenie v ktorom mi potvrdí dvojročnú prax? dakujem

Odbor komunikácie 1 12-03-2014 08:31

Re: dvojročná prax
 
Dobrý deň,

„V tomto čase Program rozvoja vidieka SR 2014-2020 podlieha legislatívnym a negociačným procesom a až po jeho schválení bude možné diskutovať o konkrétnych podmienkach podpory. Po jeho schválení Vám radi poskytneme akékoľvek informácie.“

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:32.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..