![]() |
Shr2
Dobry den,
pytala som na povinnost registracie SHR vo vsetkych katastralnych uzemiach, kde SHR vykonava cinnost. Vy ste odpovedali: "Vo Vašom prípade, ak vykonávate poľnohospodársku činnosť vo viacerých katastrálnych územiach, uskutoční konanie o zápise do evidencie tá obec v postavení správneho orgánu, ktorá konanie začala prvá. Táto zásada platí, pokiaľ sa miestne príslušné obce nedohodli inak, napr. ak sa dohodnú že príslušná bude tá obec, v ktorej území prevažuje činnosť." To je ale pochopitelne. Moja otazka teda trva. Mam povinnost registrovat sa vo vsetkych obciach, kde budem vykonavat cinnost? A ako postupovat v pripade, ze je uz SHR v jednej obci registrovany a ziska podu pre podnikanie aj v dalsich katastroch. Je povinny sa registrovat aj v dalsich obciach? Dakujem za odpoved. |
Re: Shr2
Dobrý deň,
Už z pôvodného stanoviska vyplýva, že sa budete registrovať len na jednom obecnom úrade. Tento obecný úrad upovedomí miestne príslušné pracovisko Štatistického úradu SR, ktorý udelí IČO. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:50. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..