AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   chov kralikov (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3368)

Peter Zdražil 15-09-2013 15:02

chov kralikov
 
chcem sa spytat či je neaka dotacia na chov kralikov??


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:09.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..