AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Krmenie kralikov (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3235)

Slanobando 03-03-2013 12:36

Krmenie kralikov
 
Môžem krmit kraliky červenou repou(cviklou)?

Marek 1998 04-03-2013 18:15

Re: Krmenie kralikov
 
nie som si istý ale takmislím si že by im to nemalo uškodiť. Odporúčam (rumklu)


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:06.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..