AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Ministerstvo odporúča (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Bioplyn a biomasa - pre výrobu elektriny a tepla (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3216)

Odbor komunikácie 1 20-02-2013 10:25

Bioplyn a biomasa - pre výrobu elektriny a tepla
 
Odborná konferencia a obchodná cesta firiem sa uskutoční 12. – 14.3.2013 v Bratislave.

Aj v roku 2013 bude SNOPK organizovať v rámci nemeckej spolkovej exportnej iniciatívy "Obnoviteľné zdroje energie" obchodnú cestu nemeckých firiem na Slovensko. Ťažiskovou témou cesty budú tentokrát technológie pre výrobu elektriny a tepla z biomasy a bioplynu.
V rámci cesty bude 8 nemeckých firiem mať možnosť nadviazať prvé obchodné kontakty s vybranými slovenskými firmami ako aj prezentovať svoje know-how a technológie v rámci celodňovej odbornej konferencie v priestoroch Ministerstva hospodárstva SR.
Viac podrobností sa dočítate na :
http://www.dsihk.sk/sk/podujatia/det...b8eb2562ff3ed5


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 04:07.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..