AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Začať farmarčit (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3192)

Michal Čecho 26-01-2013 20:33

Začať farmarčit
 
Dobrý den chcel by som obhospodarovať užívať pasienky a polia v mojom okolí .. v okolí Rosiny pri Žiline na kosenie trávy sušenie sena neskoršie odkúpiť časť postaviť menšiu maštal a chovať kozy .. len neviem kde začať, kde prísť k tomu od koho prenajať tie pasienky. na koho sa obrátiť .. jedine viem že ich niekto raz ročne pokosí.. Naše bývalé družstvo je rozperdane a je tam sama vyrobna hala a súkromníci.. a polia chatraju. Ďakujem za informacie

Odbor komunikácie 1 29-01-2013 09:25

Re: Začať farmarčit
 
Máte záujem o obhospodarovanie pozemkov pri Žiline, v okolí Rosiny a chcete informáciu ako začať.
Na obhospodarovanie pozemku musíte mať uzavretý nájom s vlastníkom pozemku. Najprv si zistite, kto je vlastník pozemku, oslovte ho či má uzavretý nájom s inou osobou a kedy mu nájom končí, resp. či má vôbec záujem o prenajatie pozemku. Vlastník sa dá zistiť na web stránke „ katasterportal.sk“ alebo na príslušnej správe katastra (Správa katastra Žilina, ul. Andreja Kmeťa 17, 010 01 Žilina).
JUDr. Jaroslav PUŠKÁČ
generálny riaditeľ
sekcie legislatívy


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:28.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..