AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Ministerstvo odporúča (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Regionálna výstava oviec a kôz Kamenica (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3036)

Odbor komunikácie 1 31-05-2012 08:55

Regionálna výstava oviec a kôz Kamenica
 
1 Príloha(y)
Dňa 2.6.2012 organizuje Zväz chovateľov oviec a kôz na Slovensku - družstvo v spolupráci s Farmou Kamenica už štvrtý ročník regionálnej výstavy oviec a kôz. Podujatie podporilo aj Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Na výstave v Kamenici (okres Sabinov) uvidíte 250 zvierat, oviec i kôz. Budú to predovšetkým plemená typické pre región Hornej Torysy.
Sprievodné podujatia:
-súťaž o najlepší ovčí syr
-súťaž o najlepší doma vyrobený traktor
-ukážka modernej poľnohospodárskej techniky
-výstava historickej poľnohospodárskej techniky.

O zábavu sa budú starať skupiny Maradaš, Lavilas, Zamiškovci z Kolačkova, Galaxis.
Vstup a parkovanie je bezplatné.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:29.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..