![]() |
Dotaz
Vážená pani ministerka.
Ako splnomocnenci vlastníkov poľ.pozemkov sa obraciame na Vás s dotazom,ako je to možné,že pracovníci Vášho ministerstva do dnešného dňa úmyselne zdržiavajú spisový materiál II.stupňového orgánu/t.j.KLÚ v Žiline/. V auguste 2007 sme podali podnet na preskúmanie rozhodnutia v mimoodvolavacom konaní.Je počudovaniahodné ako reagovali Vaší kompetentní pracovníci,ktorí najprv začali konanie a až 14.4.2008 konania zastavili.Od 14.4.2008 uplynula už dlhá doba,a spisový materiál doposiaľ nebol vrátený na KLÚ do Žiliny,kde ho už 2 krát urgovala Krajská prokuratúra.KLÚ v Žiline sa vyjadril,že spisový materiál mu nebol z ministerstva zaslaný.Sme presvedčený že je to úmyselne zadržiavané Vašimi pracovníkmi ministerstva.Preto Vás žiadame o zjednanie nápravy a vysvetlenie,či je možné robiť polročné prieťahy v konaní.Máme na mysli podnet na preskúmanie v mimoodvolavacom konaní, ktorý na Vašom ministerstve bol od 2.8.2007 do 20.4.2008. S pozdravom Splnomocnenci vlastníkov poľ.pozemkov Novoť |
Re: Dotaz
V súvislosti s Vaším dotazom, v ktorom konštatujete, že „pracovníci ministerstva do dnešného dňa úmyselne zadržiavajú materiál II. stupňového orgánu (t.j. KLÚ v Žiline )“ Vám oznamujeme, že Vaše konštatovanie sa nezakladá na pravde. Spisový materiál Krajského lesného úradu v Žiline bol príslušnému úradu zaslaný Ministerstvom pôdohospodárstva SR dňa 10. júna 2008 a prevzatý KLÚ Žilina dňa 13. júna 2008. Na základe telefonického oznámenia Krajský lesný úrad v Žiline predložil tento spisový materiál dňa
25. júna 2008 na Krajský súd v Žiline. S pozdravom Ing. Marián Ondrejčák generálny riaditeľ Sekcia lesnícka |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:10. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..