AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Rastlinná výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=7)
-   -   herbicid v melonoch a dyniach (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1948)

kamosko78 22-04-2008 22:18

herbicid v melonoch a dyniach
 
Dobry den, ma niekto skusenosti a poradi mi aky preemergentny herbicid mozem pouzit proti plevelom v melonoch a dyniach ? Melony mam sadene pod foliou takze to nieje problem, ale chcel by som mat cisto aj medzi radmi. Nieco som uz precital na internete, ale su to neuplne informacie a bojim sa aby som neznicil porast ked dosiahne okraj folie a zacne sa upinat do zeme. Dakujem


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:48.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..