![]() |
Projekty na rok 2008 a viac
prosim, otreboval by som najst nejake webove sytanky zaoberajuce sa projektami z oblasti polnohospodarstva na nasledujuce roky.Hladam uz par dni a nic sa mi nedari najst.Podotykam ze by to malo byt zamerane na banskobystricky region.
Vdaka za pripadnu pomoc |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:33. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..