AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Škodenie zveri na poli (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1821)

moskvic 05-10-2007 10:11

Škodenie zveri na poli
 
prosim Vas,
povedzte mi cislo zakonu podla ktoreho je mozne ziadat odskodnenie za skodu sposobenu zverou na poli.

Odbor komunikácie MPSR 10-12-2007 09:33

Re: Škodenie zveri na poli
 
K Vášmu príspevku uvádzame: je to § 34 zákona č. 23/1962 Zb. o poľovníctve v znení neskorších predpisov.

S pozdravom

Ing. Marián Ondrejčák
generálny riaditeľ
Sekcia lesnícka


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:57.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..