AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Reštitúcie - Dr. Ontošík (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1799)

Mysicka 30-08-2007 10:31

Reštitúcie - Dr. Ontošík
 
Dobrý deň,

mal by som záujem o nahliadnutie do niektorých pokynov / stanovísk MP SR ohľadne reštitúcií. Informáciu o nich som našiel v dokumente "Prehľad predpisov, pokynov, inštrukcií, výkladových stanovísk podľa ktorých koná a rozhoduje MP SR.." na vašej web stránke.

Odkaz: http://archiv.mpsr.sk/slovak/info/ppp14_4_05.doc

Bolo mi povedané, že sa mám obrátiť najlepšie 3.9. na p. dr. Ontošíka. Mohli by ste mi prosím spostredkovať toto stretnutie? Alebo, sú tieto materiály zavesené niekde priamo na stránke?

Dakujem a s pozdravom,

Mysicka


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:12.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..