![]() |
vyplácení peněz z vlastnictví lesa
Dobrý den, chtěla bych se informovat zda se ne Slovesku vyplácí nějaké příspěvky z vlastnictví lesa.Děkuji
|
Re: vyplácení peněz z vlastnictví lesa
Váž. p.
Vašu otázku, ste položila len vo všeobecnej rovine. Na odpoveď je potrebné vedieť daľšie skutočnosti. :) Napr., kto užíva Vaše pozemky, či ste spoluvlastníčkou, či sú v prenájme, a pod.;) |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:02. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..