AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Lesníctvo a poľovníctvo (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=18)
-   -   vyplácení peněz z vlastnictví lesa (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1777)

Alenka_2004 31-07-2007 17:37

vyplácení peněz z vlastnictví lesa
 
Dobrý den, chtěla bych se informovat zda se ne Slovesku vyplácí nějaké příspěvky z vlastnictví lesa.Děkuji

MARMIL 05-08-2007 09:41

Re: vyplácení peněz z vlastnictví lesa
 
Váž. p.
Vašu otázku, ste položila len vo všeobecnej rovine. Na odpoveď je potrebné
vedieť daľšie skutočnosti. :) Napr., kto užíva Vaše pozemky, či ste spoluvlastníčkou, či sú v prenájme, a pod.;)


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:02.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..