![]() |
Začiatočník
Dobrý deň.
Uvažujem o malej farme.Aké plemeno by ste mi odporučili na chov HD bez trhovej produkcie ? Na začiatok uvažujem len o malom stáde okolo 10 až 15 ks. |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:14. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..