![]() |
Polnosti - dědictví
Dobrý den, ráda bych zjistila na koho (úřad či součást) se mohu ve Slovenské republice obrátit s požadavkem o sdělení informací komu a kdy byly vráceny polnosti v původním vlastnictví mého otce narozeného na Slovensku roku 1912. Vím pouze tolik, že otec polnosti vlastnil a jeho majetkové poměry měly být vyřízeny po jeho smrti v rámci dědictví. Myslím, že jsem byla úmyslně neuvedena v tomto řízení jako oprávněná. Požadované informace by mi velice pomohly v dalším postupu při uplatňování mého práva. Předem děkuji za odpověď a s úctou Ladislava Papučíková, 67 let.
|
Re: Polnosti - dědictví
Vážená pani Papučíková,
na posúdenie daného problému uvádzate veľmi všeobecné a strohé informácie. Preto Vám odporúčam, aby ste si zistili, v pôsobnosti ktorého súdu mal Váš otec trvalé bydlisko. Informácie o prejednaní dedičstva môže poskytnúť príslušný súd prípadne oznámiť, ktorý notár dedičstvo prejednával. Ak viete, kde sa nachádzali predmetné nehnuteľnosti, môžete cestou príslušnej správy katastra zistiť ako je zapísané vlastníctvo. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:38. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..