![]() |
Agroinštitút
Vážený pán minister,
dosť ma zaujíma, čo bude ďalej s Agroinštitútom v Nitre. Už po druhý rok z ničoho nič vykazuje hospodársku stratu, hoci predtým to bola firma, ktorá celkom obstojne prosperovala. Má v majetku atraktívnu budovu v relatívne vežmi dobrom stave. Pracuje tam ansámbel ľudí, ktorí majú dlhoročné teoretické aj praktické skúsenosti o ktoré je aj dnes záujem. Čo sa to vlastne s agroinštitútom deje? Dá sa povedať, že od istého času/zhruba dva roky dozadu/ to ide dolu vodou. Neprichádzajú nové zákazky, pracovníci sú demotivovaní. Myslím, že kameň úrazu je v osobe riaditeľa, ktorý do agroinštitútu prišiel v lete roku 2003. Svoju riadiacu funkciu prakticky nevykonáva v súlade s potrebami agroinštitútu. Sústreďuje na také okrajové veci, ako je polievanie kvetín, či je v budove vlhko, alebo sucho, čo a ako varia kuchárky, kedy desiatujú upratovačky. Služobné cesty, služobný telefón, služobné auto využíva vežmi často na osobné potreby - stavba nového domu, svoje vlastné stravovanie /šofér vozí stravu na jeho stavbu na Zobor/ a podobne. Bol by som vám vežmi vďačný, keby ste sa na túto problematiku pozreli aj osobne z Vášho postu, keby ste našli nejaké riešenie súčasného neudržateľného stavu. S pozdravom Vinter Jozef |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:02. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..