AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   zákon o poľovníctve (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1416)

peter debnár 08-08-2005 10:06

zákon o poľovníctve
 
Vážený pán minister,
rád by som sa Vás spýtal na stav legislatívneho konania nového zákona o poľovníctve a predpokladaný čas jeho schválenia NR SR v treťom čítaní.
Vopred ďakujem
pd

Zsolt Simon 24-10-2005 07:55

Re: zákon o poľovníctve
 
Vážený pán Debnár,

návrh zákona o poľovníctve prerokovala legislatívna rada vlády Slovenskej republiky v júni roku 2004. Pre chýbajúce vykonávacie predpisy a niektoré ďalšie nejasnosti v zákone legislatívna rada vlády Slovenskej republiky rokovanie o zákone prerušila. Návrh zákona o poľovníctve nie je v pláne legislatívnych úloh vlády Slovenskej republiky na rok 2005.


S pozdravom


Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:12.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..