AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Čo bude ďalej? (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1358)

Vladimír Halamček 20-12-2004 05:24

Čo bude ďalej?
 
Vážený pán minister,
prosím Vás o informáciu čo bude ďalej s požovnými združeniami a ich revírmi po 31.12.2004, keď v týchto požovných združeniach končia k 31.12.2004 nájomné zmluvy platné od 01.01.1995 a nové nájomné zmluvy nie sú schválené Obvodným lesným úradom?

Za odpoveď ďakujem.
Vladimír Halamček

Zsolt Simon 25-01-2005 09:42

Re: Čo bude ďalej?
 
Vážený pán Halamček,

jedná sa o individuálne prípady, ktoré budú riešiť obvodné lesné úrady podľa zákona o poľovníctve.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:09.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..