![]() |
Čo bude ďalej?
Vážený pán minister,
prosím Vás o informáciu čo bude ďalej s požovnými združeniami a ich revírmi po 31.12.2004, keď v týchto požovných združeniach končia k 31.12.2004 nájomné zmluvy platné od 01.01.1995 a nové nájomné zmluvy nie sú schválené Obvodným lesným úradom? Za odpoveď ďakujem. Vladimír Halamček |
Re: Čo bude ďalej?
Vážený pán Halamček,
jedná sa o individuálne prípady, ktoré budú riešiť obvodné lesné úrady podľa zákona o poľovníctve. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:09. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..