AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Plán rozvoja vidieka a dotácie NŠ,UŠ (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1316)

macejková 11-08-2004 14:45

Plán rozvoja vidieka a dotácie NŠ,UŠ
 
1. Kedy bude možné čerpať finančné prostriedky a na ktoré opatrenia vrámci PRV?

2. Ako bude tento rok financované novošžachtenie a udržiavacie šžachtenie?

3. Aký je z hžadiska dlhodobého financovanie a podpora domáceho šžachtenia a udžiavania genofondov?


S pozdravom


RNDr. źuboslava Macejková

Zsolt Simon 21-10-2004 13:47

Re: Plán rozvoja vidieka a dotácie NŠ,UŠ
 
Vážená pani Macejková,

finančné prostriedky na jednotlivé opatrenia v rámci PRV môžu byť poskytnuté až po vyhodnotení jednotlivých projektov a ich kontrole. Všetky informácie súvisiace s čerpaním finančných prostriedkov z fondov Európskej únie a s finančnými prostriedkami národných podpôr, smerujúce do oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka sú zverejnené na internetovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry www.apa.sk.

V tomto roku sa nepredpokladá poskytovanie podpôr v oblasti požnohospodárstva, potravinárstva a lesného hospodárstva podža Výnosu MP SR č. 806/2004-100. V budúcnosti je možné uchádzať sa o finančné prostriedky pre tento účel formou licenčných poplatkov na financovanie novošžachtenia a udržiavacieho šžachtenia.


S pozdravom


Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:48.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..