AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotacie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1207)

Milan Baldovský 30-11-2003 08:43

Dotacie
 
Vážený pán minister , prosím o odpoveď na otázku , kedy budú
schválené dotácie na nákup techniky podža §19 ods.2 a 3.Dúfam, že
nebudú krátené alebo zrušené kvôli suchu , lebo technika bola kupovaná
skôr bez žiadnych negatívnych dopadov na bonifikáciu.Ďakujem.

Zsolt Simon 16-12-2003 08:31

Re: Dotacie
 
Vážený pán Baldovský,

v roku 2003 sme na paragraf 19, Výnosu MP SR z 21. januára 2003 č. 148/2/2003-100 o podpore podnikania v požnohospodárstve zaevidovali 2 762 žiadostí o dotácie v celkovej výške 387 953 413 Sk. Z uvedených prostriedkov bola časť realizovaná na par.19 odsek 1 - Podpora na úhradu časti úrokov z poskytnutých úverov. Osobitná skupina je evidovaná v paragrafe 19/2 /a nákup techniky a technológie.
Doposiaž bola v komisiách schválená na paragraf 19, čiastka vo výške 311 580 660 Sk. Z rokovania komisií boli vylúčené len žiadosti, ktoré nespĺňali podmienky už uvedeného Výnosu č. 148 a tie ktoré boli podané po termíne.

S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:24.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..