AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   možnosť riešenia (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1086)

Ing.Chrobák Štefan 22-03-2003 07:51

možnosť riešenia
 


Vážený pán minister!

Agrounion Zlaté Moravce SRO hospodári na základe nájomnej
zmluvy od r.2001.Od školského hospodárstva má prenajaté budovy,
stavby a základné stádo.Hospodári na celkovej výmere 593 ha,z toho
na základe nájomných zmlúv od súkromných osôb 287 ha a 306 ha
predstavuje pôda ktorú užívame,platíme nájom a doteraz ,teda od r.
2001 sa nám nepodarilo na túto pôdu uzavrieť platnú nájomnú zmluvu
so Slovenským pozemkovým fondom.
S obdivom sledujeme Vaše kroky vo funkcií ministra pôdo-
hospodárstva a snahu pomôcť podnikatežom na pôde.Z toho dôvodu
si dovožujeme požiadať Vás o pomoc pri riešení tejto situácie,za čo Vám
vopred ďakujeme.
Podklady po odpovedi predložíme .


konatež spoločnosti

Zsolt Simon 07-04-2003 14:34

Re: možnosť riešenia
 

Vážený pán Chrobák,

Slovenský pozemkový fond, je samostatná organizácia so svojou organizačnou štruktúrou a riadiacimi orgánmi. Rozhodovať v jej mene teda nepatrí do mojej kompetencie. Aj napriek tomu, by som Vám ochotne poradil, ale na takto formulovanú otázku to nie je možné pre nedostatok základných informácií. Zostáva sa mi teda iba domnievať, že vo vašom prípade ide o nájomný vzťah medzi školským hospodárstvom a SPF, ktorý práve pre to nemôže uzatvoriť nájomnú zmluvu na ornú pôdu s vašou organizáciou.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:06.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..