AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotacie 2003 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1049)

Ing.Gulik 09-02-2003 20:28

Dotacie 2003
 
Vazeny pan minister,
najskor Vas srdecne pozdravujem a prajem vela trpezlivosti.
Moja otázka je v tom, že podla informácie tie subjekty, ktore v roku 2002
zacali s rekonstrukciami a mali aj priznane dotácie - ciastkove a tieto ne-
ukončili a budú pokracovat v tomto roku 2003, kedy ich dokoncia vraj ne-
majú nárok v roku 2003 na dotáciem, ak mali v projekte rok ukoncenia
31.december 2002. Patríme tiež k subjektom, ktoré svoju činnosť robia
5 rokov a chceme rozvíjať činnost a pracu zabezpecujeme teraz pre viac
ako 70 ludi. Cinnost robime na prenajatom majetku, ktorý postupne od-
kupujeme, ked objekty sú stare viac ako 4O rokov a ziadaju si investicie,
k comu pre rozbeh sú úpotrebné aj iné zdroje ako vlastne, t.j. aj dotácie.
Verím, ze Vasa politika je zameraná na rozvoj prvovýrobných subjektov a
preto aj podpora bude aj pre týchz, ktorí chcu pracovat na pôde a so zvie-
ratami a naplnit aj predvstupové podmienky do EU.Ved pred nastupom do
funkcie ministra Ste boli jedným z nás a tiez Ste pracovali ako nový subjekt
a vsetky uskalia takehoto podnikania su Vam velmi známe.
Prajem Vám v mene nás vsetkych vela úspechov v boji za nás v rezorte
proti tvrdej politike Vasich kolegov vo vlade a v presadzovaní nasich zámerov a naplnaní cielov casti obcanov, ktorym je polnohospodárstvo
zivotným kradeom a jemu venujú svoj cas aj na ukor rodín a zdravia.

Zsolt Simon 27-02-2003 07:28

Re: Dotacie 2003
 

Vážený pán Grulík,

ďakujem za Vašu pripomienku no k dnešnému dňu, Vám ešte nemôžem zodpovedne odpovedať na Vašu otázku, nakožko na metodickom pokyne pre poskytovanie dotácií k platným Výnosom MP SR ešte stále pracujeme. Po jeho schválení ho nariadim zverejniť na internetovej stránke MP SR, verím, že k Vašej spokojnosti.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:15.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..