![]() |
Dotacie 2003
Vazeny pan minister,
najskor Vas srdecne pozdravujem a prajem vela trpezlivosti. Moja otázka je v tom, že podla informácie tie subjekty, ktore v roku 2002 zacali s rekonstrukciami a mali aj priznane dotácie - ciastkove a tieto ne- ukončili a budú pokracovat v tomto roku 2003, kedy ich dokoncia vraj ne- majú nárok v roku 2003 na dotáciem, ak mali v projekte rok ukoncenia 31.december 2002. Patríme tiež k subjektom, ktoré svoju činnosť robia 5 rokov a chceme rozvíjať činnost a pracu zabezpecujeme teraz pre viac ako 70 ludi. Cinnost robime na prenajatom majetku, ktorý postupne od- kupujeme, ked objekty sú stare viac ako 4O rokov a ziadaju si investicie, k comu pre rozbeh sú úpotrebné aj iné zdroje ako vlastne, t.j. aj dotácie. Verím, ze Vasa politika je zameraná na rozvoj prvovýrobných subjektov a preto aj podpora bude aj pre týchz, ktorí chcu pracovat na pôde a so zvie- ratami a naplnit aj predvstupové podmienky do EU.Ved pred nastupom do funkcie ministra Ste boli jedným z nás a tiez Ste pracovali ako nový subjekt a vsetky uskalia takehoto podnikania su Vam velmi známe. Prajem Vám v mene nás vsetkych vela úspechov v boji za nás v rezorte proti tvrdej politike Vasich kolegov vo vlade a v presadzovaní nasich zámerov a naplnaní cielov casti obcanov, ktorym je polnohospodárstvo zivotným kradeom a jemu venujú svoj cas aj na ukor rodín a zdravia. |
Re: Dotacie 2003
Vážený pán Grulík, ďakujem za Vašu pripomienku no k dnešnému dňu, Vám ešte nemôžem zodpovedne odpovedať na Vašu otázku, nakožko na metodickom pokyne pre poskytovanie dotácií k platným Výnosom MP SR ešte stále pracujeme. Po jeho schválení ho nariadim zverejniť na internetovej stránke MP SR, verím, že k Vašej spokojnosti. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:15. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..