AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   výnost dotacii (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1023)

Čarný Vladimír 15-01-2003 21:45

výnost dotacii
 
Važený pán minister chcel by som sa informovať kde by sa dal nájsť návrh výnosu dotácií na rok 2003. (internetovú adresu) Ďakujem

Zsolt Simon 16-01-2003 07:40

Re: výnost dotacii
 
Vážený pán Čarný,
návrh dotačného výnosu na rok 2003 nájdete na stránke MP SR, na hornej lište v Pripomienkovom konaní.
S pozdravom
Anna Majkútová,
riaditežka odboru masmediálnej politiky a styku s verejnosťou


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:33.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..