Rosch1962
17-10-2020, 19:28
Príjemný podvečer všetkým!
Chcem sa spýtať skúsenejších farmárov, ako sa Vám darí podnikať a akú právnu formu využívate? Momentálne hľadám vhodnú právnu formu pre založenie rodinnej farmy. Ide mi o to, aby všetko nebolo závislé len od môjho života...! Ak viete a môžete, poraďte prosím! Dopredu ďakujem!
Chcem sa spýtať skúsenejších farmárov, ako sa Vám darí podnikať a akú právnu formu využívate? Momentálne hľadám vhodnú právnu formu pre založenie rodinnej farmy. Ide mi o to, aby všetko nebolo závislé len od môjho života...! Ak viete a môžete, poraďte prosím! Dopredu ďakujem!