Rozik65
29-04-2016, 10:38
"Upozornenie k výkonu mapového portálu:
Vzhľadom na hardvérovú a softvérovú opotrebovanosť pôdneho portálu a preťaženosť kvôli vysokej návštevnosti zo strany užívateľov, dochádza k častým výpadkom mapových služieb. Pokiaľ je to možné, odporúčame používať mapový portál aj mimo pracovnej špičky 7-15 hod."
zdroj:http://www.podnemapy.sk/default.aspx
čo dodať ako každý rok.....
Nebude konečne poskytnutá nejaká dotácia pre VUPOP, aby to už konečne normálne fungovalo ?
Vzhľadom na hardvérovú a softvérovú opotrebovanosť pôdneho portálu a preťaženosť kvôli vysokej návštevnosti zo strany užívateľov, dochádza k častým výpadkom mapových služieb. Pokiaľ je to možné, odporúčame používať mapový portál aj mimo pracovnej špičky 7-15 hod."
zdroj:http://www.podnemapy.sk/default.aspx
čo dodať ako každý rok.....
Nebude konečne poskytnutá nejaká dotácia pre VUPOP, aby to už konečne normálne fungovalo ?