PDA

View Full Version : Projekt moja poda


tobasko
25-03-2016, 13:59
Dobry den, uchadzal som sa na miestnej pobočke ZRBanky v Prešove o uver na nakup pody, hospodarim od 2012, mam 35 rokov, chovam HD, ovce, kone a obhospodarujem 59 ha ako pastviny a luky na krmivo. Bolo mi ale povedane, ze do projektu nespadam, nakolko nemam rastlinnu vyrobu. Uviedla zamestnankyna banky pravdive tvrdenie?

Odbor komunikácie 1
29-03-2016, 08:14
Dobrý deň,

Vecným gestorom tohto projektu je Slovenská záručná a rozvojová banka, A.s.

S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
MPRV SR