zacinajucifarmar
01-03-2016, 08:30
Dobrý deň prajem,
chcela by som sa spýta, že za akým rôznym účelom je oprávnený chov koní v rámci predmetnej výzvy. Ak chcem chovať aj kone s tým, že ich budem využívať na jazdenie a rozvoja vidieckej turistiky, možno ich zaradiť do výpočtu standardného výstupu?
Ďakujem
chcela by som sa spýta, že za akým rôznym účelom je oprávnený chov koní v rámci predmetnej výzvy. Ak chcem chovať aj kone s tým, že ich budem využívať na jazdenie a rozvoja vidieckej turistiky, možno ich zaradiť do výpočtu standardného výstupu?
Ďakujem