Lukas4x4
29-09-2015, 07:28
Nejdu mi pridavat prispevky do mojho minuleho tematu tak to dam na novy.
Ale ja mam ten problem ze ta babka od ktorej som minuli rok poziadal o vydanie pody od druzstva tu podu tento rok,niekedy v aprili prepisala na svoju dceru a ja mam na druzstve podanu ziadost na meno babky ktora ale uz k dnesnemu dnu nevlastni ziadnu podu a tym padom mi ju druzstvo nechce vydat.chcu po mne novu ziadost o vydanie pody na meno novej vlastnicky teda dceri tej babky....a tym padom zas rok cakat.ide mi o to ze ked som ziadost podaval tak poda bola pisana na babku....co s tym teraz??keby tam nebola tato komplikacia tak sa na postup nepytam,ten viem ako funguje.dakujem
Ale ja mam ten problem ze ta babka od ktorej som minuli rok poziadal o vydanie pody od druzstva tu podu tento rok,niekedy v aprili prepisala na svoju dceru a ja mam na druzstve podanu ziadost na meno babky ktora ale uz k dnesnemu dnu nevlastni ziadnu podu a tym padom mi ju druzstvo nechce vydat.chcu po mne novu ziadost o vydanie pody na meno novej vlastnicky teda dceri tej babky....a tym padom zas rok cakat.ide mi o to ze ked som ziadost podaval tak poda bola pisana na babku....co s tym teraz??keby tam nebola tato komplikacia tak sa na postup nepytam,ten viem ako funguje.dakujem