PDA

View Full Version : Kto užíva môj pozemok


MARTINKO
02-08-2014, 07:21
Dobrý den, rád by som sa spýtal čo mám robiť ked som na svojom pozemku orna poda pristihol tri traktori kosiť trávu. Zanedlho prišiel akýsi pánko a slušne ma vyhodil, že on má moju ečkovu parcelu aj s dalšími 29 parcelami prenajatú od pozemkového fondu ako jednu céčkovu parcelu. Po pánovi sa zlahla zem a neviem čo mám robiť aby som si to mohol oplotiť a začať obrábať pôdu.

Odbor komunikácie 1
04-08-2014, 07:54
Dobrý deň,

zistite si na príslušnom regionálnom odbore Slovenského pozemkového fondu, kto má uvedený pozemok v nájme. Zároveň ho informujte, že pozemok vlastníte na základe dedičského rozhodnutia a dodatkom žiadajte zmenu zmluvných strán nájomného vzťahu.


S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]