MARTINKO
02-08-2014, 07:21
Dobrý den, rád by som sa spýtal čo mám robiť ked som na svojom pozemku orna poda pristihol tri traktori kosiť trávu. Zanedlho prišiel akýsi pánko a slušne ma vyhodil, že on má moju ečkovu parcelu aj s dalšími 29 parcelami prenajatú od pozemkového fondu ako jednu céčkovu parcelu. Po pánovi sa zlahla zem a neviem čo mám robiť aby som si to mohol oplotiť a začať obrábať pôdu.