Zdefil
19-01-2013, 16:50
Dobrý deň.
Naša záhradková osada je v konaní podľa zákona 64/1997 v znení neskorších predpisov s účinnosťou od 1.4.2011.
Podľa tohto zákona by sme s majiteľmi mali uzatvoriť nájomnú zmluvu.
Podľa ktorého zákona je potrebné uzatvoriť túto zmluvu? Je to zákon 504/2003 o prenájme poľnohospodárskych pozemkov alebo nejaký iný.
Osada sa nachádza v nestabilnom zosuvovom území a podľa záväzného územného plánu mesta je toto územie v regulovanom pásme s prísnym zákazom výstavby a s jedinou funkciou "plochy záhradkárskych osád"
Ďakujem za odpoveď
ZF
Naša záhradková osada je v konaní podľa zákona 64/1997 v znení neskorších predpisov s účinnosťou od 1.4.2011.
Podľa tohto zákona by sme s majiteľmi mali uzatvoriť nájomnú zmluvu.
Podľa ktorého zákona je potrebné uzatvoriť túto zmluvu? Je to zákon 504/2003 o prenájme poľnohospodárskych pozemkov alebo nejaký iný.
Osada sa nachádza v nestabilnom zosuvovom území a podľa záväzného územného plánu mesta je toto územie v regulovanom pásme s prísnym zákazom výstavby a s jedinou funkciou "plochy záhradkárskych osád"
Ďakujem za odpoveď
ZF