AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Potravinárstvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Potravinárstvo Diskusia na témy z oblasti potravinártsva, výroba potravín, spracovanie poľnohospodárskych produktov, kvalita a cena potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 31-01-2014, 16:22   #1
Ing.Ján Hájek
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Pošli správu cez YAHOO Ing.Ján Hájek Send a message via Skype™ to Ing.Ján Hájek
Počiatočné Koniec jednej mojej zábvy

Eugénie Grandet est un roman d’Honoré de Balzac
Neviem to zabudnúť od čias, kedy som maturoval na g, v r. 1948. Otec Grandet prikazoval gazdinej, že káva sa sladí mliekom. Jeho názor vyplýval zo šetrnosti, ale dnes vo vysokom veku konzumenta je to vlastnosť, ktorá má význam v prevencii, alebo už v liečbe cukrovky. Po smrti otca Grandeta našli sa dubové kufri praskajúce pod váhou peňazí: „Les coffres de Chêne craquaient sous le Poids de l'argent « Aký je to obrovský rozdiel ak si pomyslíme, že taký dnešný vyspelý národ v UK toleruje svojej kráľovnej vydržiavať domácnosť s vyše 400 zamestnancami.


Chcem skončiť s prispienaním do AF ako autor nových začatých tém a dúfam, že nasledovníci sa nájdu. Moje priority teraz predstavuje kompenzovanie liečby chorôb viacerých zdravorných rizikových faktorov, čo sa mi úspešne darí.
Veľmi si cením celoročnú ponuku pestrého sortimentu potravín, vynikajúciích liekov /mesačný výdavok 3 €/ .
Ing.Ján Hájek je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 31-01-2014, 18:00   #2
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Počiatočné Re: Koniec jednej mojej zábvy

To patríte medzi tých šťastnejších p. Ing. Hájek. Ja musím dávať úplatky
aby som zohnal onkologický liek na predpis, pretože naše ministerstvo nevie zabezpečiť, aby bol volne dostupný v lekárni.
Prajem veľa zdravia a dúfam, že sem, tam ešte niečo napíšete aj na toto fórum, ktoré nečítajú tí, ktorí by ho mali hlavne čítať !
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:25.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..