AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Potravinárstvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Potravinárstvo Diskusia na témy z oblasti potravinártsva, výroba potravín, spracovanie poľnohospodárskych produktov, kvalita a cena potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 08-03-2014, 19:05   #1
Záhorák
člen
 
Registrovaný od: Mar 2014
Príspevky: 2
Počiatočné Sadbovače a ich druhy

Dobrý deň, vážení hospodári!

Do rodinnej záhrady už po tretiu sezónu predpestúvam priesady v mini sadbovačoch, ktoré som kúpil v miestnom záhradkárstve. Uvedomujem si však, že tovar dostupný na pultoch tradičných záhradkárstiev je len základný.

Rád by som si nakúpil multiplatá pre hromadné pestovanie priesad. Neviem si však rady s ich typológiou, ktoré multiplato je na aké priesady najvhodnejšie, nakoľko ich sortiment je pomerne široký.

Vychádzam z katalógu Ipp interplast Poland: http://www.ipppoland.pl/media/katalo...ys_2011-12.pdf

Mojím zámerom je čo najmenej zasahovať do vývinu rastliniek, z tohto ohľadu riešim vhodnosť rôznych druhov multiplát pre domáce použitie. Zaujímajú ma otázky tvaru buniek, ako aj optimálny objem na preklenutie obdobia do príchodu stabilného počasia.

Prostredníctvom tohto fóra by som rád zodpovedal položenú otázku pre:
- paradajky
- papriky
- šalát
- zeler

Ďakujem za radu.

Naposledy upravil Záhorák : 08-03-2014 o 19:27. Dôvod: presun do relevantného fóra: rastlinná výroba
Záhorák je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:54.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..