AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy > Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy Fórum je zriadené za účelom získavania informácií o využívaní, obhospodarovávaní a udržiavaní pôdy v súlade s dobrými poľnohospodárskymi a environmentálnymi podmienkami. Príspevky musia obsahovať katastrálne územie a parcelné číslo alebo miestny názov územia (viď. www.katasterportal.sk).

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 29-06-2017, 17:58   #1
Marek29
člen
 
Registrovaný od: Jun 2017
Príspevky: 1
Počiatočné Orná pôda PREDAJ/PRENÁJOM

Katastrálne územie: Tibava
Parcelné číslo (miestny názov územia): 118/2


Katastrálne územie: Tibava
Parcelné číslo (miestny názov územia): 118/2


Dobrý deň,

rád by som sa informoval ako treba pokračovať ďalej, ak by som chcel kúpiť alebo prenajať pôdu od vlastnika: Slovenská republika. Pôda je o rozlohe: 33124m2. Nie som zatiaľ ani podnikateľ ani SHR. Som študentom denného študia na VŠ. Rád by som začal podnikať v oblasti VÝSADBY RÝCHLORASTÚCICH DREVÍN na ornej pôde.

Neviem čo všetko musim mať splnené aby mi bola pôda pridelená. Budem rád ak mi niekto zodpovie potrebné informácie k môjmu problému. Vzťahujú sa na to aj nejaké dotácie (iba pre zaujímavosť)? Musím byť SHR alebo mať živnosť/s.r.o. alebo môžem ostať fyz.osobou v tomto druhu podnikania?

Za skorú odpoveď vopred Ďakujem
Marek29 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:17.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..