AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 24-05-2017, 18:31   #321
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal stathan
Este sa caka dalej?


Cakam este
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 25-05-2017, 08:10   #322
Zetor7711
člen
 
Registrovaný od: Feb 2017
Príspevky: 71
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Menirs
Zdravím, svoj názor na danú výzvu som už dostatočne opísal. Žijeme v demokracii, každý môže mať názor aký uzná za vhodný. V určitých veciach sa zhodneme v iných nie v demokracii je to normálne. Ako som už písal, máte možnosť ovplyvniť budúcu výzvu. Skúste sformulovat a poslať kritériá ktoré by boli vhodnejšie ako v tejto výzve. Pošlite ich kompetentnym nech sa inšpirujú. Možno ich zapracuju a tým prispejete k zvýšeniu rovnosti šancí.
Pozdravujem, .... áno žijeme v demokracii. Preto aj s verejnými financiami treba zaobchádzať zodpovedne a transparentne. Peniaze daňových poplatníkov nemôže nikto rozhadzovať iba tak, ako si zmyslí. To sme tu už mali. 25 mil. € je dosť veľká čiastka z daní občanov, aby si niekto zmyslel, že zvýhodní iba určitú skupinu ľudí ...... a zrejme iba čistou náhodou tú, ktorá napr. 2 roky a viac nepracovala, nevedela si prácu nájsť alebo sa jej jednoducho pracovať nechcelo ..... Môj názor
Zetor7711 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 25-05-2017, 15:49   #323
stathan
člen
 
Registrovaný od: Jul 2015
Príspevky: 18
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal peter82
Cakam este
Zeby tych 500 bolo 90b a viac?
stathan je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 25-05-2017, 16:27   #324
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal stathan
Zeby tych 500 bolo 90b a viac?


Neviem ale pochybujem lebo som pocul alebo cital tu asi niekto napisal ze mal 86 bodov a uz dostal ze ma schvaleny projekt...ja som mal 89 bodov a este som nedostal nic....takze fakt neviem ako to beru...
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 30-05-2017, 14:45   #325
JackoPeter
člen
 
Registrovaný od: Mar 2017
Príspevky: 8
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal peter82
Neviem ale pochybujem lebo som pocul alebo cital tu asi niekto napisal ze mal 86 bodov a uz dostal ze ma schvaleny projekt...ja som mal 89 bodov a este som nedostal nic....takze fakt neviem ako to beru...

Zdravím
Je pekne že ste mal 89bod. Ale záleží či vyhodnocovateľ na PPA Vám ich uznal.
JackoPeter je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 30-05-2017, 17:09   #326
dowink
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 21
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

body body body
ale čo tak podnikatelsky plan udrzatelny??? na to šeci kašlete hlaavne ze su body
dowink je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 31-05-2017, 05:16   #327
stathan
člen
 
Registrovaný od: Jul 2015
Príspevky: 18
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal JackoPeter
Zdravím
Je pekne že ste mal 89bod. Ale záleží či vyhodnocovateľ na PPA Vám ich uznal.
Vsetko su to len dohady a je okolo toho cudne ticho.
stathan je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 31-05-2017, 09:24   #328
Zetor7711
člen
 
Registrovaný od: Feb 2017
Príspevky: 71
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal dowink
body body body
ale čo tak podnikatelsky plan udrzatelny??? na to šeci kašlete hlaavne ze su body
dowink, úprimne s Tebou súhlasím. Česť výnimkám ale mnohí, ktorí nepracovali a počuli o tejto výzve, zacítili proste "prachy". Nemajú ani šajnu o čo tu ide, zaplatili si agentúram lebo neboli schopní vyplniť si žiadosť s dvomi, tromi tabuľkami, obehať zopár úradov a napísať max. 10 strán toho čo chcú robiť. Body, body, body a ja by som doplnil, prachy, prachy, prachy. Poctiví mladí farmári, ktorí to aj v súvislosti s touto výzvou mysleli vážne a úprimne už od minulého roku čestne farmárčia. Aj oni by potrebovali pomoc ... tak ako tí, čo sa tu chvastajú, že im agentúra z hlúpeho a diskriminačného bodovacieho systému "nahnala" možno 90 bodov. Toto je čistá tragikomédia neschopných ľudí, ktorí to takto vymysleli, možno zámerne, možno nevedomky a možno preto, že tomu absolútne nerozumejú. Je to aj čistá tragikomédia tých, ktorí každý deň dychtia po tých štátnych peniazoch ..... no ja osobne si myslím, že skrachujú ešte skôr ako začnú. A mnohí skrachujú už v tom momente, čo dostanú do ruky tie peniaze daňových poplatníkov. Ja osobne si myslím, že táto výzva bude mať ešte veľké, veľmi veľké dozvuky aj na pôde parlamentu. A pretože sa nerozdávajú bubáčiky nejakých súkromných podnikateľov ale peniaze tohto štátu, bude nazreté aj do kuchyne, kde sa to pieklo a kto to varil ....... Bude to ešte zaujímavé
Zetor7711 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 01-06-2017, 11:13   #329
stathan
člen
 
Registrovaný od: Jul 2015
Príspevky: 18
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Zetor7711
dowink, úprimne s Tebou súhlasím. Česť výnimkám ale mnohí, ktorí nepracovali a počuli o tejto výzve, zacítili proste "prachy". Nemajú ani šajnu o čo tu ide, zaplatili si agentúram lebo neboli schopní vyplniť si žiadosť s dvomi, tromi tabuľkami, obehať zopár úradov a napísať max. 10 strán toho čo chcú robiť. Body, body, body a ja by som doplnil, prachy, prachy, prachy. Poctiví mladí farmári, ktorí to aj v súvislosti s touto výzvou mysleli vážne a úprimne už od minulého roku čestne farmárčia. Aj oni by potrebovali pomoc ... tak ako tí, čo sa tu chvastajú, že im agentúra z hlúpeho a diskriminačného bodovacieho systému "nahnala" možno 90 bodov. Toto je čistá tragikomédia neschopných ľudí, ktorí to takto vymysleli, možno zámerne, možno nevedomky a možno preto, že tomu absolútne nerozumejú. Je to aj čistá tragikomédia tých, ktorí každý deň dychtia po tých štátnych peniazoch ..... no ja osobne si myslím, že skrachujú ešte skôr ako začnú. A mnohí skrachujú už v tom momente, čo dostanú do ruky tie peniaze daňových poplatníkov. Ja osobne si myslím, že táto výzva bude mať ešte veľké, veľmi veľké dozvuky aj na pôde parlamentu. A pretože sa nerozdávajú bubáčiky nejakých súkromných podnikateľov ale peniaze tohto štátu, bude nazreté aj do kuchyne, kde sa to pieklo a kto to varil ....... Bude to ešte zaujímavé
Myslim ze nebude nikde nic ako mnohe ine veci mna by zaujimalo ako na tom som to je vsetko.
stathan je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 01-06-2017, 13:33   #330
dowink
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 21
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

pamataj moje slova zetor, že este budu peniaze vracat a to budu radi ze maju co vratit.ked nie tak exekutor im vezme vsetko.aj ich lutujem ze sa dali na niečo o čom nemaju paru. ten komu taticko všetko da,len prepiše meno tak ten ani nebude vediet ze su plus par tisic eur
dowink je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:48.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..